Menu

Træner & Holdleder

 

HS 1  Træner Thomas Bengtsen 53121999 thom511g@appsodense.dk
HS 1  Holdleder Anders Roy 22116715 ob800@jubii.dk
HS 3  Træner Jan Jensen 40620912 jangede82@hotmail.com
HS 3  Træner Søren Andersen 28302297 ugrflp@gmail.com
HS 4        
DS 1 Træner  Brian Raun 20776553 abonde@city.dk
U19 D Træner  Jesper Johansen 21778681 jsjohansen@yahoo.dk
U19 D Ass. Træner Matin Hanrath 61609368 mkrolle@gmail.com
U19 D Holdleder Anders Hansen 40808496 assensvej1@mail.tele.dk
U16 D Træner Gudmund Hansen 20330359 gudmund@multiwood.dk
U16 D Holdleder Morten Aagaard 61694833 kragelund-aagaard@mail.dk
U15-16 P Træner Thomas Kjeldsen 51512197 thomaskjeldsen@hotmail.com
U14 D Træner Mikkel Lundsgaard 20762411 mlundsgaard11@gmail.com
U14 D Holdleder  Mads Dorow 30501599 mads@parsberg-dorow.dk
SFF 2015 Nyheder 26. april kl. 11:28
SFF afholder årsmøde Tirsdag d. 10/5 kl. 19 i Svanningehallen
SFF 2015 Nyheder
19. maj kl. 16:28 Vask bilen og støt SFF
SFF 2015 Nyheder
29. januar kl. 13:13 FRA DEN 1. FEBRUAR OPHØRER CORONA-RESTRIKTIONERNE
SFF 2015 Nyheder
01. september kl. 11:04 Corona regler ophører 1. September
SFF 2015 Nyheder
09. august kl. 14:56 Træningstider - Efterår 2021
Ugens Kampe
Maj 2022
21.
lørdag
10.30
FC Faaborg
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 21/5 • I Tåsinge f.B. - 3 baner - 2x10 min
SEF Energi Arena - Tåsinge
Tåsinge f. B.
SEF Energi Arena - Tåsinge
21.
lørdag
11.00
Skårup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 21/5 • I Tåsinge f.B. - 3 baner - 2x10 min
SEF Energi Arena - Tåsinge
FC Faaborg
SEF Energi Arena - Tåsinge
21.
lørdag
11.30
S.f.B. (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 21/5 • I Tåsinge f.B. - 3 baner - 2x10 min
SEF Energi Arena - Tåsinge
FC Faaborg
SEF Energi Arena - Tåsinge
21.
lørdag
13.00
FC Faaborg
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2010), forår 2022 • Pulje 1
Toftegårdsskolen
ERI
Toftegårdsskolen
22.
søndag
10.00
Stenstrup IF
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M 22/5 • I FC Faaborg - 3 baner - 2x10 min
Toftegårdsskolen
FC Faaborg
Toftegårdsskolen
22.
søndag
10.00
FC Faaborg
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 22/5 • I Tommerup BK - 4 baner - 2x10 min
Tommerup Stadion
OB
Tommerup Stadion
22.
søndag
10.12
FC Faaborg
-
Herrer
U7
U7 blandet (2015) 3M 22/5 • I Tåsinge - bane 1 - 1x12 min.
SEF Energi Arena - Tåsinge
Søndersø BK (1)
SEF Energi Arena - Tåsinge
22.
søndag
10.30
FC Faaborg
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M 22/5 • I FC Faaborg - 3 baner - 2x10 min
Toftegårdsskolen
BBB
Toftegårdsskolen
22.
søndag
10.30
FC Faaborg
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 22/5 • I Tommerup BK - 4 baner - 2x10 min
Tommerup Stadion
Strib IF
Tommerup Stadion
22.
søndag
11.00
FC Faaborg
-
Herrer
U7
U7 blandet (2015) 3M 22/5 • I Tåsinge - bane 1 - 1x12 min.
SEF Energi Arena - Tåsinge
SSV Højfyn (1)
SEF Energi Arena - Tåsinge
22.
søndag
11.00
OKS
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 22/5 • I Tommerup BK - 4 baner - 2x10 min
Tommerup Stadion
FC Faaborg
Tommerup Stadion
22.
søndag
11.24
Tåsinge f. B. (1)
-
Herrer
U7
U7 blandet (2015) 3M 22/5 • I Tåsinge - bane 1 - 1x12 min.
SEF Energi Arena - Tåsinge
FC Faaborg
SEF Energi Arena - Tåsinge
22.
søndag
11.30
FC Faaborg
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M 22/5 • I FC Faaborg - 3 baner - 2x10 min
Toftegårdsskolen
Stjernen BK (2)
Toftegårdsskolen
22.
søndag
11.48
FC Faaborg
-
Herrer
U7
U7 blandet (2015) 3M 22/5 • I Tåsinge - bane 1 - 1x12 min.
SEF Energi Arena - Tåsinge
Tved BK
SEF Energi Arena - Tåsinge
22.
søndag
13.00
KFUM.s BK
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (2006) 11M/9M- Forår 2022 • Pulje 1
KFUM-parken
SFF 2015
KFUM-parken
22.
søndag
13.00
SFF 2015
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - Forår 2022 • Pulje 1
Faaborg Stadion
Langeskov IF
Faaborg Stadion
22.
søndag
14.00
Dalum/Næsby
Omkl. 2
-
Kvinder
U16
U16 Pige Liga 2 (2006) 11M- Forår 2022 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Kunst
SFF 2015
Omkl. 6
ALPI Arena Næsby
Kunst
24.
tirsdag
18.15
SUB Ullerslev
-
Kvinder
Senior
Albani Pokalen Kvinder 2022 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
SFF 2015
Ullerslev Stadion
24.
tirsdag
19.00
KFUM
-
Herrer
Senior
Herre AS-kval - Forår 2022 • Pulje 1
KFUM-parken
SFF 2015
KFUM-parken
25.
onsdag
19.00
OKS
-
Herrer
U19
U19 drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - Forår 2022 • Pulje 1
OKSON-Park
SFF 2015
OKSON-Park
25.
onsdag
19.00
Sanderum/BBB
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - Forår 2022 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
SFF 2015
Omklædningsrum 3
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
;